Munkatársakat keresünk

Az alábbi munkakörökbe várjuk leendő kollégáink jelentkezését

Műszakvezető

Pakodi sertéstenyésztő telephelyünkre keresünk agilis, határozott személyiségű kollégát.

Feladatok:
A munkálatok szervezése, az irányítása alá tartozó dolgozók tevékenységének felügyelete, feladatok kiosztása és követése, élőállat szállítások bonyolítása, szervezése.

Elvárások:
Szakirányú középfokú végzettség (mezőgazdász / állattenyésztő),
sertéstelep üzemeltetetésében való tapasztalat, B kategóriás jogosítvány, felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:
Stabil munkahely, versenyképes jövedelem, munkába járás térítése, szükség esetén szolgálati lakást is biztosítunk.

Jelentkezés, további információ:
Telefon: +36 92 596 070
E-mail: titkarsag@veghfarm.hu

Állatgondozó

Pakodi sertéstenyésztő telephelyünkre keressük leendő munkatársunkat, teljes munkaidős foglalkoztatással.

Feladatok:
Allatok gondozása, istállók takarítása.

Stabil munkahely, kiemelt bérezés.